• Ahşap malzemeden dolayı şık ve sıcak görünüm
  • Mobilya ve diğer dekoratif unsurlarla kolayca uyum
  • 25mm ve 50mm kalınlık seçenekleri
  • İki cam arası sistemlerde pratik çözüm
  • Dayanıklılık ve uzun ürün ömrü

25mm Ahşap Jaluzide Kullanılan Parçaları Görmek için tıklayınız.

50mm Ahşap Jaluzide Kullanılan Parçaları Görmek için tıklayınız.

25 mm Ahşap Jaluzi Perde

25 mm. Ahşap Jaluzilerde perdenin yönünü değiştirmek için çevirme çubuğu kullanılır. 25mm’lik Ahşap Jaluzi perde genişlik olarak minimum 25cm, maksimum 210 cm yapılabilmektedir. 25mm’lik ahşap jaluzi perde eğimli tavan ve cam uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir ve aynı şekilde etek kısmına eğim verilebilir. Standart boy olarak kabul edilen 200cm boyda 25mm’lik ahşap jaluzi perdeler toplandığında 30cm yer kaplamaktadır. Maksimum 300cm boyunda perde yapılabilir.

Bu üründe kullanılan parçaları görmek için tıklayınız.

RENKLER VE DESENLER
COLORS AND PATTERNS

50 mm Ahşap Jaluzi Perde

Perdenin yönünü değiştirmek için ip kullanılır. 50 mm’lik Ahşap Jaluzi Perde genişlik olarak minimum 47 cm , normal mekanizma ile maksimum en 250 cm yapılabilmektedir, redüktörlü mekanizma ile maksimum 340 cm eninde perde yapılabilmektedir.50 mm’lik ahşap jaluzi perdelerde eğim uygulaması sadece ipli modelde yapılabilir. Standart boy olarak kabul edilen 200cm boyda 50 mm ahşap jaluzi perdeler toplandığında 25 cm yer kaplamaktadır. Maksimum 380 cm boyunda perde yapılabilir.

RENKLER VE DESENLER
COLORS AND PATTERNS

Lake Ahşap Jaluzi Perde

Lake seri, yine aynı hammaddenin bu sefer renkli lake cila ile cilalanarak parlak bir görünüm kazanması ile elde edilir. Renk ve ton farklılıkları oluşmaz. 50 mm bant genişliğinde üretilmektedir.

Teknik Özellikler
Perdenin yönünü değiştirmek için ip kullanılır. 50mm’lik Lake Ahşap Jaluzi Perde minimum 47cm, maksimum 180cm yapılabilmektedir. 50mm’lik Lake ahşap jaluzi perdelerde eğim uygulaması gerçekleştirilemez. Standart boy olarak kabul edilen 200cm boyda 50 mm. ahşap jaluzi perdeler toplandığında 25cm yer kaplamaktadır. Maksimum 300 cm boyunda perde yapılabilir.

RENKLER VE DESENLER
COLORS AND PATTERNS

TRUWOOD Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde

RENKLER VE DESENLER
COLORS AND PATTERNS