Hakkımızıda

1972’den bu yana İç Mekan perde sistemlerindeki onlarca ürün çeşidi ve teknik-tekstil stor perde kumaş üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Oba Perdesan Perde San. Aş. yaklaşık 250 çalışanı, yıllık 1.5 milyon bitmiş perde ve 3 milyon metre kaplama stor kumaş üretim kapasitesi, Kocaeli/Gebze – Zonuldak/Ereğli’de bulunan üretim tesisleri ile birlikte Türkiye’de 1000’den fazla bayi ve yurtdışında 52 ülkeye ulaşabilen satış ve pazarlama organizasyonu ile hizmet sunmaktadır.

Hakan Altuğ ve Gürkan Altuğ yönetiminde yüksek teknoloji altyapısı, bilgi birikimi ve 40 senenin üzerindeki tecrübesiyle, Oba Perdesan perde bölümü hem hazır ölçü(ready-made) hem de ölçüye göre(made-to-measure) Dikey Perde, Alüminyum Jaluzi Perde, Stor Perde, Zebra Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde ve Ahşap Jaluzi Perde ürünlerinin üretimine devam etmektedir.

Akıllı ev sistemlerine uyumlu motorlu perde sistem ve otomasyonları konusunda D’elite markasıyla Oba Perdesan Türkiye’de çeşitli inşaat ve ihale projelerine çözüm getirmektedir.

Oba Perdesan Gebze fabrikasında 2007 yılında ilk yatırımı yapılan teknik tekstil kaplamaları bölümünde 320cm ene kadar saydam, yarı-saydam, black-out, anti-bakteriyel, geç-tutuşur, dijital baskılı stor ve zebra perde kumaşlarının üretimine devam etmektedir.

2016 yılında Zonguldak/Ereğli’de kurulan plastik fabrikasında yapılan ekstrüzyon makineleri ile iç mekan perde sistemleri için PVC Dikey slayt ve plastik bileşen üretimi gerçekleştirilmektedir.

2019 yılında Ereğli fabrikasında yapılan ve bakanlıkça onaylanan Ar-Ge inovasyon projesi ile Truwood adlı inovatif ürün piyasaya sürülmüştür.